Home / Mutfak Dekorasyonu / Amerikan Mutfak Dekorasyonu

Amerikan Mutfak Dekorasyonu

Modern ev dekorasyonları hususunda size ilham verecek dekorasyon fikirleri sunmaya devam ediyoruz. Ev dekorasyonu yaparken herkesin ilhama ihtiyacı vardır, dekorasyon konusunda en kolay ilham ise mutfak dekore ederken gelir. Öte yandan dekorasyon, yalnızca eşyaları yerine yerleştirmek değil onları uyumlu şekilde bir bütün haline getirmektir. Bu yazımızda, Amerikan tarzda bir mutfağa sahip olanlara bazı öneriler sunduk: Amerikan Mutfak Dekorasyonu!

Sıcak Renkler Sıcak Ortamlar Yaratır

Salonla bir veya oturma odası ile kullanılan bir açık mutfak modeli… Hangisini seçerseniz seçin hiç fark etmez… Salon takımlarınız aşırı ağır ve klasik model olmadığı takdirde parlak ve sıcak renklerin canlılığını mutfaklarınıza taşımanız mümkündür. Krem rengi, beyaz ve bej rengi gibi klasik ve sıkıcı renkleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Parlak sarıların parlak mavilerle buluştuğu, kırmızının tonlarının morlara karıştığı, yeşilin doğal ve kucaklayıcı etkisini evlerinizde hissedin. Genç ve dinamik renk tonları ile evlerinizin ruhunu canlandırın. Özellikle de küçük çocuk olan evlerde, dekorasyon sırasında çocuklarınızın zevklerinden ilham alabilirsiniz. Minik ellerin hazırladığı oyuncakları, resimleri, boyamaları, mutfağınızın en önemli köşesine taşıyın. Parlak renklerin açık pastel renkler ile muazzam birleşiminden faydalanın. Güneşin ve yaz mevsiminin neşesini evlerinize taşıyın ve hep yazı hissedin.

Küçük Detaylar Büyük Fikirler Doğurur

Modern Amerikan mutfak dekorasyonu fikirleri genellikle küçük alanlar için tasarlanan fikirlerdir. Büyük mutfaklar çok fazla olmamakla birlikte yurtdışındaki evlerde görülür. Küçük ama işlevsel mutfaklar için tezgah ve yemek masasının birlikte olduğu değiştirilebilir tasarımlar kullanın. Aynı zamanda minik sehpaları üst üste koyarak iç kısmının sebzeler ya da kuru bakliyatlar için saklama alanı olduğu, dışının ise yüksek bir masa görevi gördüğü yenilikçi dekorasyon tarzları deneyin. Duvara monte edilmiş minik aydınlatmalar ile çeşitli alanları özel olarak aydınlatarak mutfağa farklı bir hava katın.

Bu yazımızda Amerikan mutfak dekorasyonunun nasıl olması gerektiğinden genel olarak bahsettik. Daha fazla dekorasyon fikri için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

About iga

Check Also

Ahşap Yemek Masası Takımı

Ahşap yemek masası takımı hem şık bir görüntü oluşturduğu hem de kullanışlı olduğu için çok tercih …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.